TR | EN

Kurumsal

Kuartz İnşaat, inşaat pazarında önemli dinamikler haline gelen alışveriş merkezi, otel, sağlık tesisleri, eğitim tesisleri ve butik konut projelerinde uzmanlaşmış bir şirkettir. Şirketimiz “İyi olanı üstlenir.” mottosuyla üstlendiği projelerde anahtar teslim anlayışı ile çalışabildiği gibi; yalıtım, inşaat ince iş ve kalemleri, doğaltaş kaplama imalatları konusunda da faaliyet göstermektedir.

Marka ve sürdürebilirlik değeri yüksek katma değerli projeleri üstlenmenin başarısı yaşayan şirketimiz uzun soluklu iş birliklerini yıllarca devam ettirmektedir.

Şirketimiz yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirdiği projelerde; kalite ve çevre yönetim sistemlerinin gerektirdiği standartlar dahilinde müşteri memnuniyetini esas alarak üstlendiği işleri başarı ile teslim etmektedir.

Misyonumuz

İyi olduğuna inandığımız projeleri üstlenerek; teknoloji, hizmet, ihtiyaçlara kaliteli yanıtlar ile katma değerli iyi projeler üretmek.

Vizyonumuz

Uzmanlığımız konusunda sektörün marka değeri yüksek başarılı şirketi olmak. Elde ettiğimiz bu değeri sürdürebilir kılarak liderliğimizi korumak.