TR | EN

Olimpa AVM ve Yaşam Merkezi

Olimpa AVM ana yatırımcısı Fuzul Yapı tarafından Başakşehir’de kurulan modern bir alışveriş merkezidir. Olimpa AVM içerisinde büyüklükleri 14 ile 350 m2 arasında değişen mağazaları, 1350 m2 büyüklüğünde süpermarketi, 12 adet fast food dükkanı, kafeterya ve sinema salonları, çocuk oyun alanları, fitness merkezi barındırmaktadır. Olimpa AVM 350 araç kapasiteli otoparka da sahiptir.

Olimpa AVM projesi kapsamında, kaba inşaat sonrası tüm inşai imalatlar üstlenilerek proje işletmeye hazır hale getirilmiştir. Proje özellikle mimari anlamda hareketli tavan imalatları ile dikkat çekmektedir. Ana holde kontrast renkte doğaltaşların su jeti kesimiyle oluşturulan zemin kaplaması projeye karakteristik bir anlam katmaktadır. Aydınlatma konseptinin PVC gergi tavan sistemi üzerine kurgulandığı projede, aynı materyal kullanılarak dekoratif objelerde oluşturulmuştur.

Projenin alışveriş merkezi etabı tamamlandıktan sonra yaşam merkezini oluşturan residence bloğu imalatlarına başlanılmıştır. Residence bloğunda da kaba inşaat sonrası tüm inşai kalemler üstlenilerek başarıyla tamamlanmıştır. 

Olimpa AVM ve Yaşam Merkezi